המייסדת

בואו להיות חברים שלנו!

פלורנס תמים ידועה כ ה-מומחית הבינלאומית ביופי המבט. פלורנס אחראית, בין היתר,  על  הקונספט של מבט « הוט קוטור »  שאנו מציעים בבודואר.

לאורך הקריירה הדינמית שלה, עבדה פלורנס ללא הרף במטרה להוביל את ענף היופי.

במסגרת שיטת הטיפול הבלעדית שלה היא בונה מחדש (רסטרוקטורציה) את הגבות באופן טבעי לחלוטין אשר כבש את הכוכבות באירופה.  פרוטוקול הטיפולים הייחודי של הדגשת המבט שאינו  » איפור קבוע » סטנדרטי, מאפשר לכולנו, נשים וגברים כאחד, לגלות את יופיו של המבט.

הקבוצה שלנו

פלורנס וה- Boudoir  מאוד מבוקשים ע »י העיתונות המקצועית הבינלאומית של ענף היופיVogue, Elle, Cosmopolitan, Grazia, Voici,  Vie Pratique, Gala.  הקונספט הייחודי והניסיון של פלורנס גרמו לכך שהעיתונות המקצועית  כתבה  מאמרים רבים  עליה ועל הרשת שהקימה  והיא מוזמנת לתכניות טלוויזיה בצרפת  לעתים קרובות.

פלורנס התחילה את דרכה בסלון יופי בעיר נויי סר סן – פרבר של פריז. שם היא פיתחה את השיטה הייחודית של טיפול בגבות ובריסים שהייתה שונה מכל מה שהכירו אז.

היא חידשה גם בפיתוח  פרוטוקול שהעיקרון בו הוא ציור בעיפרון של הגבה לפני עיצובה. כיום זה אולי נשמע מוכר  אך אז, זאת הייתה שיטה חדשנית לגמרי.

היא המשיכה בדרכה ופיתחה  את המיקרו פיגמנטציה (הדגשת המבט באופן טבעי) והשתמשה בעט האיפור הקבוע  כפי שמשתמשים בעיפרון לציור.

מאז היא יצרה מגוון רחב של טיפולים המשלבים טבע ויופי, פרופורציה והרמוניה כדי לפאר את המבט.

שנה לאחר מכן  פתחה פלורנס את המכון הראשון ברחוב « דה לה פומפ, 146″ הידוע ברובע ה-16 של פריז.

מומחית ידועה בתחומה, פלורנס תמים מקדישה את הקריירה שלה בחיפוש אחרי שלמות ה יופי שנמצא בכוח המבט. מבט עוצמתי, מאוזן וטבעי המשדר הרמוניה.

מבט של « הוט קוטור »  .